LET'S ORGANIZE!

Loo kord oma väikestele aksessuaaridele nagu ehted, võtmed ja kontoritarbed, luues nedele pisike hoiustamise universum.

Kas sa leiad end tihti olukorrast, kus sul on tarvis leida koht pisikestele aga olulistele asjadele? Kui jah siis on sul põhjust rõõmustada! Sel hooajal laieneb meie tootevalik juba olemasolevatele populaarse disainiga hoiustamis tarvikutele uute värvidega ning ühtlasi ka kahele täiesti uuele hoiustamis tarvikute seeriale.

LAY IT ON A TRAY

Enamik meist arvab, et koristamise käigus peaksid kõik meie pisikesed tarvikud olema ära pandud sahtlitesse, kuid paljud pisikesed objektid sobivad suurepäraselt dekoreerimiseks ning annavad seejuures koduse ja moodsa väljanägemise. Astro on uus tammeplaatide valik, mis võimaldab teie tarvikuid organiseerida. Tugev tamm muudab aluse vastupidavaks samal ajal kui puidu soe värv lisab eksklusiivsust sellele praktilisele diseinile.

Hispaania disainer Nestor Campos oli inspireeritud universumist ning kuidas see koosneb kaosest ja korrapärast samal ajal. Ta selgitab:

''Planeedid liiguvad universumis ringi samal prognoositaval rajal, kuid igal planeedil on elementide kaos. Alustel on prognoositavad rajad, kui nad on asetatud üksteise peale, samal ajal hoiavad nad kontrolli all väikeste objektide kaost.''

Lets organize

Astro on saadaval viies erinevas suuruses mida on võimalik omavahel kokku kombineerida virna laduda mitmel viisil. Kasutage neid koos või lihtsalt üksikuna.  Iga alus paistab silma oma unikaalse kuju poolest.

PUT IT IN A POCKET

Meie Pocet organisaator on dekoratiivne hoiustamis tarvikute lahendus, mis nagu Nic Nac on ideaalne igasugusteks eesmärkideks kogu majas. Pocet on nüüd saadaval heledas puudersinises toonis, mis sobib suurepärasetl toomaks värsket kevadist hõngu sinu sisekujundusse. Disainer Simon Legald leidis oma inspiratsiooni särgitaskust, mis andis talle idee lamedalt avamiseks ja kumeraks aluseks.

Kasutades seina korra loomiseks on sul võimalik ära kasutada kogu olemasolevat pinda. Kui sul on Pocet, pole ühtki vabandust jätta asjad maja peale laokile.

Lets organize

Olemas on suurus ja värv igale soovile. Kombineerige neid dünaamilisuse ja pilkupüüdva välimuse jaoks. Kasutage näiteks puuder-sinist taskut puhta ning rahustava tunde jaoks ning muuda see keerukamaks kontrastiks ühe tumedama värviga.

NAIL IT WITH A NIC NAC

On lihtne hoida korda väikestel asjadel, mis võiksid olla mugavalt käeuletuse kaugusel uustulijaga Nic Nac.

Nic Nac on disainitud Nicholai Wiig Hanseni poolt, kes on ühendanud oma kire sirgete, tööstuslike välimusete ja rafineeritud detailidega, mis on andnud tasakaalustatud välimuse Nic Nacile. Kasuta seda kontoritarvete, make-up pintslite või isegi söögitarvikute jaoks. On lugematul arvul võimalusi, lase lihtsalt oma loovusel voolata. 

Lets organize
Nic Nac on saadaval erinevates värvitoonides ja suurustes et sobituda sinu personaalse stiiliga.

FLIP, FLAP, FLAWLESS

Organiseerides oma aksessuaare on oluline asetada objektid sinna kus nad on kõige mugavamini kättesaadavad. Üsna sageli vaatame me peeglisse enne kodust väljumist, siis miks mitte jätta siia viimane asi, mida kasutad valmis sättimisel või midagi mis peab meeles püsima vahetult enne kui astud välja. Flip teeb lihtsaks sinu aksessuaaride hoiustamise seal kus vaja. Sel hooajal lisandub kollektsiooni neli uut värvi.

Lets organize

Flip peeglit on võimalik suunata üles ja alla ning keerata 360 kraadi. See on saadaval 7 erinevad värvitoonis.

Uuendatud ja kohandatud versiooniga võite nautida tunnet puhtast ja veatutst kodust. Sa ei pea enam kunagi raiskama aega otsimaks väikeseid aga olulisi asju, sest sa tead täpselt kuhu need jätsid.


Eelmine
Toj - et Sinu riided tunneksid end stiilselt
Järgmine
Bonjour Paris!

Vastused puuduvad

Email again: