Uus viis kogeda tipptasemel disaini

Pärast pikka protsessi on valmis saanud uus sari 'Ace', mille loojaks on noor Taani disainer Hans Hornemann.

New Ace Collection

Hans hindab puhtaid ja minimalistlike jooni, mis lisavad uue pöörde klassikalisele disainile. Tema arvates on oluline alustada disaini loomist nullist, et tuua uus panus toote välimusele või funktsionaalsusele. Naturaalsed materjalid inspireerivad teda tihti ning ta on lummatud tööstus- ja tehnilistest lahendustest disainis.

 

New Ace Collection

Inspireerituna oma elust Kopenhaagenis, soovis noor disainer Hornemann luua uut kontseptsiooni, kus kõrge kvaliteediga ja luksuslik disain käib käsikäes funktsionaalsuse ja mugavusega.

 

New Ace Collection

'Ace'i' saab kergesti kokku panna ja vajadusel lahti võtta, mistõttu on teda mugav transportida ühest ruumist teise.

New Ace Collection

Hans selgitab: "Ma tahtsin muuta kokkupandava mööbli mõistet ja anda sellele teine tähendus. Mõistliku hinnaga mööbliese, ilma paari nädalase ooteajaga - midagi millesse sa koheselt armud ja koju kaasa võtad." Kujuta ette, et on olemas käepidemega kast, mille sa poest koju viid ning paari minutiga saab sellest eksklusiivse mööblieseme.

 

New Ace Collection

Intelligentne veluurpolster, laiguline villa tekstiil ja eksklusiivne nahk on erinevad võimalused kollektsioonist, kuhu kuulub jalapink, 'longe' tool, sohva ja söögitool.

Eelmine
ERA LOUNGE TOOL NORRA RADISSON HOTELLIS
Järgmine
Kaasaegne ja klassikaline – KNOT

Vastused puuduvad

Email again: